حسینی فایننس

در اوایل سال 1395 با به‌هم‌پیوستن گروهی از متخصصان حوزه‌ی فناوری اطلاعات و رمزارزها زیر نظر استاد محمد حسینی، مجموعه حسینی فایننس آغاز به کار کرد. هدف اصلی این مجموعه افزایش آگاهی علاقه‌مندان و ارائه مسیرهای صحیح درآمدزایی از بازارهای مالی است. ما در کنار شما هستیم تا با آموزش‌های جامع و اطلاعات به روز به کسب‌وکارتان رونق ببخشید و درآمد خود را چندین برابر کنید. امید است برای تمامی عزیزان آینده‌ی روشنی بسازیم.آکادمی تخصصی حسینی فایننس قصد دارد که در سال‌های آتی آموزش‌ و تحقیقات خود را به یک کتاب تبدیل کرده و آن را منتشر نماید تا به‌طور جامع در دسترس تمامی علاقه‌مندان قرار گیرد.

درباره من - محمد حسینی

من محمد حسینی هستم،

تحلیلگر و معامله‌گر در بازارهای مالی؛ اعم از بازار ارزهای دیجیتال و دیگر بازارهای جهانی. کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مکانیک گذراندم و هم‌اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه شهید بهشتی تهران، در رشته مدیریت استراتژیک و کسب و کار هستم.

از سال ۸۹ فعالیت خود را در بازارهای مالی آغاز کرده‌ام و بسیاری از دوره‌های مطرح و معتبر داخلی و بین‌المللی مربوط به بازارهای مالی را گذرانده‌ام. در حال حاضر بر اساس تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی فعالیت می‌کنم و از اعضای فدراسیون بین‌المللی تحلیل‌گران تکنیکال به‌شمار می‌آیم. همچنین در این زمینه دارای معتبرترین مدرک حرفه‌ای بین‌المللی هستم.

محمد حسینی

گالری تصاویر همایش ها