درباره ما

آکادمی تخصصی ارزهای دیجیتال متشکل از یک الگوی برآمده از ذهن‌های خلاق است که قصد دارد در سال های آتی این الگو را به یک کتاب تبدیل کرده و آن را منتشر نماید. مجموعه حسینی فایننس اوایل سال ۱۳۹۵ با گروهی از متخصصان در حوزه رمز ارزها و فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرد. هدف این مجموعه افزایش آگاهی شما عزیزان و ارائه مسیرهای صحیح درآمدزایی از بازارهای مالی است. ما در کنار شما هستیم تا با آموزش های جامع و اطلاعات به روز به کسب و کارتان رونق ببخشید و درآمد خود را چندین برابر کنید. امید است آینده روشنی برای همه عزیزان بسازیم.

درباره من

محمد حسینی هستم،

تحلیلگر و معامله‌گر در بازارهای مالی؛ اعم از بازار ارزهای دیجیتال و دیگر بازارهای جهانی. کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مکانیک گذراندم و هم‌اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه شهید بهشتی تهران، در رشته مدیریت استراتژیک و کسب و کار هستم.

از سال ۸۹ فعالیت خود را در بازارهای مالی آغاز کرده‌ام و بسیاری از دوره‌های مطرح و معتبر داخلی و بین‌المللی مربوط به بازارهای مالی را گذرانده‌ام. در حال حاضر بر اساس تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی فعالیت می‌کنم و از اعضای فدراسیون بین‌المللی تحلیل‌گران تکنیکال به‌شمار می‌آیم. همچنین در این زمینه دارای معتبرترین مدرک حرفه‌ای بین‌المللی هستم.

محمد حسینی

گالری تصاویر همایش ها

سمینار آموزشی
سمینار آموزشی
سمینار آموزشی